ТДМ-402У2 - 220 або 380В 70-460А


Трансформатори - ТДМ-402У2 - 220 або 380В 70-460А
1
Призначений для використання як джерело живлення одного зварювального поста при ручній дуговій зварці, різанні і наплавленні металів змінним струмом.

Трансформатор виконаний з плавним регулюванням зварювального струму шляхом механічного переміщення котушок при обертанні рукоятки ходового гвинта. Для розширення меж регулювання є перемикач, що дозволяє вибрати один з двох діапазонів.

Обмотки трансформатора виконані з алюмінієвого дроту і поміщені в надійні ізоляційні обойми.

Для переміщення трансформатори поставлені на 4 колеса.

Поставляються трансформатори на напругу живлячої мережі 380В. За замовленням можуть бути поставлені трансформатори на напругу 220В.

Трансформатор ТДМ-402У2 відрізняється наявністю вбудованого спеціального пристрою - стабілізатора горіння дуги.

Стабілізатор подає в зварювальний ланцюг імпульси, що підтримують іонізацію дугового проміжку в моменти переходу змінного зварювального струму через нуль. Таку ж роль грають іонізуючі елементи, що входять до складу обмазки електродів для змінного струму.
Таким чином, при зварці із стабілізатором є можливість використовувати електроди з будь-яким типом покриття, зокрема з основним, такі як УОНІ-13/45 для зварки якісних сталей, а також електродів для зварки неіржавіючих сталей. По своїх можливостях трансформатор ТДМ-402У2 у багатьох випадках може замінити зварювальний випрямляч при істотно меншій вартості.

Кліматичного виконання трансформаторів “У” (для помірного клімату), категорії розміщення -2 (під навісом) для роботи при температурі повітря від -40 до +40°С і відносній вологості повітря 75% при 15°С.


Tags: , , , , , , , , ,

Трансформатори


Схожі записи

f